Skopiuj widget
Widget
Widget
Thumb_widget
Skopiuj kod
Skopiowano kod

Jakub Adamec - Are You Human? Confirmed.

Artysta: Jakub Adamec

15.00 zł

Kup teraz

Solowa płyta Jakuba Adamca (I LOVE 69 POPGEJU), wydana we współpracy z Mik.Musik!

Tłoczone CD w tekturowej kopercie ukazało się w nakładzie 300 egzemplarzy.

Materiał zamieszczony na płycie został stworzony w ciągu ostatniego roku i więcej. Dokładnie nie pamiętam i nie jest to aż takie ważne. W każdym razie odzwierciedla on pewne zmiany i stany, których przeszedłem w ciągu tego okresu. To znaczy w życiu osobistym i zawodowym lub tak po prostu w życiu. Bo to po prostu nie tylko o muzykę chodzi, prawda? Skończyłem długotrwały związek, który był już zbyt długo nieszczęśliwym. Zmieniłem pracę. Przeniosłem się z małego czeskiego miasteczka do dużego polskiego miasta. Tak, jak zawsze, na nagraniu można znaleźć najróżniejsze relacje. A poza tym także zainteresowanie pozaziemską cywilizacją, poszukiwanie prawdy o życiu - jego znaczeniu - w rzeczywistości i w internecie.

Niepokój, pobudzenie, ale także momenty zen i harmonia. Piękno i szum. Ostre patrzenie, czysty umysł i halucynacje i odurzenie. Przeszłość i przyszłość, a głównie teraźniejszość. Kilka słów, więcej abstrakcji. Ładne melodie, ale także dźwięki kosmosu i z neta. Całkiem dość bass drumu w rytmice, bo póki co serce bije, to stopę słychać. Światło i ciemność.

:(

:)

Często neutralny wyraz twarzy.

Sygnał WOW. CAPTCHA style. Potwierdzaj swoje człowieczeństwo. Każdego dnia.

I top topic jest dla mnie to, że płyta wychodzi w ramach polsko-czeskiej współpracy, bo taki jest właśnie moje życie - CZ/PL.

Człowieku, wystarczy ci to w ten sposób?